Urgjent-Banesa ne Shitje

Shitet nga: Veton Ejupi 14 Jan 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani( Posta e Re ),Kroi i bardhe
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma, 1 kuzhine me trapezari, 1 koridor, 1 shpajz, 1 banjo, 2 ballkona dhe 1 podrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim