Urgjent banesa 1 dhomshe me qira

Shitet nga: Adla 08 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane c5
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne ulpiane me nje dhome te perbashket me kuzhine e po ashtu dhe banjo, shiko fotot , e pershtatshme per studenta apo cifte , eshte e kompletuar cmimi 150, kontakto ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim