Urgjent blihet banes nga ATP

Shitet nga: Agjensioni per patundshmeri toka 01 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Blihet banesa nga atp ne.lagjet pejton dardani ulpian te dhenat dhe ofertat na dergoni ne facebook Agjensioni per patundshmeri toka ose ne nr e telefonit 049172245 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim