Urgjent kerkojme banese te pa mobiluar me qira p..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 14 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkojme banese te pa mobiluar me qira per nderkombetar. Banesa duhet te jete ne qender apo per rreth qendre, banesa duhet te ket tri dhoma te gjumit, nje dhome dite, kuzhine, banjo, terase dhe garazhe. Paguajn deri ne 1200euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim