Urgjent shitet Banesa ne Durres 100 metra nga pl..

Shitet nga: islami 29 Krr 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Durres (Golem) te policija-rrethi i ri dhe permban Sallonin, dhomen e fjetjes, tarasen(ballkonin) banjo dhe koridor. Banesa eshte e mobiluar dhe ndodhet 100 m nga plazhi' ka rryme dhe uje te vazhdueshem.
çmimi në total me mobile komplet 28500 euro

Nga mobilet ka dhomen e dites komplet (treulëset +2 fotele+tavolina, komode, tavolina e bukës), TV, kuzhina montuese me shporet me rryme dhe me gas, Klima e montuar, Dhoma e fjetjes (3 krevate), lavatriqe dixhitale e re, frigorifer të ri etj.

PS Banesa ka perkujdesje te perhershme per hyrjen (pastrimi i shkalleve dhe ndriqimi), Ujin, faturat e rrymes largimin e mbeturinave, servisimin e sistemeve te instalimeve elektrike dhe kanalizimit, ruajtjen e banesave etj. Ky sherbim paguhet 100 euro per nje vit kalendarik, dhe personi qe perkujdeset per banesa eshte mjaft korrekt dhe i ndershem.
Banesa ndodhet ne katin e dyte, pronari Kosovar, perkthimi mund te behet menjehere.Mundesi nderrimi me banese ne Prishtine apo Fushe Kosove, pjeserisht mund te pranojm edhe automjet me cmim te arsyeshem (deri 10000 euro) pjesa e mbetur te paguhet me kesh.
Personat e interesuar mund ta shikojne banesen ne cdo kohe, mundesisht vikendeve.hh

Audi A1, Audi A2, Audi a3 , Audi a4, Audi a5, Audi a6,Audi a7 ,Audi a8, Audi q7,Audi q5,Audi Q3
Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,Bmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , Citroen C2 , Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scania , Vito , Caddy , Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia , Mitsubish , Hyundai , honda ,Acura , BMX , Nokia , Shtepi ,Petrol, Dyer ,Dritare , Goma , Ora ,Bentley , Shkoda , Passat , Phaeton , Touareg , Tiguan , Sirocco ,

i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim