Urgjent shitet apo nderrohet me banese ma te madhe

Shitet nga: ,mmmmmm 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne lagjen bregu i diellit II (banesat e bardha) ndertim i vjeter 62m (neto)

Banesa eshte e siguruar me kamera (parkingu i veshtruar), ka hyrje me interfon.

Kerkoj banese me te madhe preferoj ndertim te vjeter dhe po te njejten lagje, mirepo edhe tjerat jane te pranueshme.

Banesa eshte teresisht e renovuar (pervec dritareve)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim