Urgjent shitet banesa ne breg te diellit

Shitet nga: Armendi 22 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR   80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i vjeter dhe ka hapesire prej 68m2 ne letra (ballkoni shpajzi korridori nuk jane te llogaritura) te shfrytezueshme mbi80m2. Jemi banoret e pare te baneses dhe i gjithe dokumentacioni eshte ne rregull.
Posedon lift funksional 24 ore me kartele,poashtu hyrja e baneses eshte me kartele.Ka vendparkim te mjaftueshem,ndricim te mjaftueshem me pamje nga Lindja.
Saktesisht gjendet ne mes shkolles Fillore Ismail Qemali dhe Qendres tregtare. Banesa ka kete renditje:

Sallon (me mundesi ndarje)
Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon

Armendi 044 908 401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim