VIRTYTI 11 Banes me QERA ne Dragodan

Shitet nga: lavdimi 05 Gsh 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banese te mobiluar 60 m2 ne Prishtine, lagjja ‘Arbëria’, kati i pare. Banesa ka dhome dite me kuzhine, dhome gjumi, banje, ballkon. Nxehje qendrore dhe dera kryesore është e blinduar. Çmimi 230 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim