VIRTYTI-Banesm me qera DRAGODAN

Shitet nga: lavdimi 23 Maj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan Lagjia Arberia C2 ,
banesa eshte e mobiluar ka garzhd private gjendet te komuna e re.
24 or uj dhe rrym


230 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim