VIRTYTI Leshohet banes luksoze me qera

Shitet nga: Virtyti 03 Gsh 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhome dite sallon me kuzhin, eshte shum moderne dhe e rregulluar bukur.Ndodhet te gjimanzi Sami Frasheri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim