Vetem 79000.00 euro per 103.8m2 Banese te De-Kos..

Shitet nga: Bekim 01 Gsh 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Prishtinë
Oferte!
Shitet banesa 103.8 m2, 4 dhomshe, kati 6 ne Laxhen e Muhagjerve me nje pamje fantastike mbi Qytetin e Prishtines. Finalizimi i Objektit qe posedon leje ndertimore dhe dokumentacion te rregullt pritet ne Prill-Maj 2015.
Banesa perbehet nga:
- Salloni me kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- 2 Banjo
- Korridor dhe Ballkon
Objeki ka 2 Ashensore, Garazha nentokesore, 24 ore uje dhe gjindet 700 m larg qendres se Prishtines.
Çmimi: 79.000 euro
(i negociueshem varesisht nga mundesia e pageses!)
Mergimi 049-355-781
Bekimi 044-317-808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim