Virtyti - SHITET BANESA TE MATI,57M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni "VIRTYTI" 16 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

660 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESE NE PRISHTINE NE NDERTIM E SIPER ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 57M2, NE KATIN E TRETE (3), AFER SHKOLLES FILLORE PAVARESIA. PERFUNDON SHUME SHPEJTE. OBJEKTI ESHTE VETEM PESE KATESH DHE I NDERTUAR ME LEJE NDERTIMI.
ÇMIMI: 660 x 57 = 37620 Euro

TEK KERKIMI MERRJEP: ÇFAR KERKON? SHTYPNI “VIRTYTI” pastaj "KËRKO" DHE DO TE HAPEN TE GJITHA OFERTAT NGA AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI "VIRTYTI"

Agjensioni Virtyti ne Prishtinë

Tel: 044/ 524 163

Web: www.virtyti.com


Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë,Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim