Virtyti - Shitet Banesa te 4 llullat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni "VIRTYTI" 19 Shk 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e cila gjendet prapa teattrit te 4 llullat.
-Banesa eshte ne katin e II-të,me siperfaqe 63 m2.dhomë gjumi,dhoma dites me kuzhinë,banjo,shpajz dhe ballkon
Çmimi: 1100Eurom2 i diskutushem

TEK KERKIMI MERRJEP: ÇFAR KERKON? SHTYPNI “VIRTYTI” pastaj "KËRKO" DHE DO TE HAPEN TE GJITHA OFERTAT NGA AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI "VIRTYTI"
Agjensioni Virtyti ne Prishtinë

Tel: 044/ 524 163

Web: www.virtyti.com


Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë,Kosovë'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim