Virtyti - Shitet banesa ne F.Kosovë 84m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni "Virtyti" 19 Shk 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Fushë Kosovë te shkolla "Mihail Grameno" ne kompleksin "Kabashi"
Banesa gjendet ne katin e V-të, me siperfaqe 84m2, me 2 dhoma gjumi,dhoma e dites me kuzhinë,banjo dhe ballkon.
Objekti posedon ujë 24h
Çmimi: 450 Euro

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel: 044/ 100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com
E-mail: info@virtyti.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim