Virtyti - Shitet banesa te mati,89m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni "VIRTYTI" 24 Pri 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

660 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA 3 DHOMËSHE NË LAGJEN MATI 1( L.E SPITALIT ), AFËR CHELSEA POINT-IT, ME SIPËRFAQE 89M2, KATI 3-TË. BANESA KA DHOMË DITE ME KUZHINË, 2 DHOMA TË FJETJES, BANJO, BALLKON DHE KORRIDOR. BANESA ËSHTË NË NDËRTIM E SIPËR.
ÇMIMI: 662euro x 89m2 = 59.000 Euro

TEK KERKIMI MERRJEP: ÇFAR KERKON? SHTYPNI “VIRTYTI” pastaj "KËRKO" DHE DO TE HAPEN TE GJITHA OFERTAT NGA AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI "VIRTYTI"

Agjensioni Virtyti ne Prishtinë

Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com


Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë,Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim