Virtyti- 01 Banes me qera ne Ulpian te MOMENTO 2..

Shitet nga: lavdimi 06 Maj 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete renditje:
Dy dhoma te fjetjes
Sallon dhe kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim