Virtyti- 02 Banes me qera te Farmedi-Mat 240

Shitet nga: lavdimi 13 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete renditje:
Dy dhoma te fjetjes
Sallon dhe kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim