Virtyti- Shiten banesat ne lagjen e muhaxherve

Shitet nga: Agjencioni "VIRTYTI" 13 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat me siperfaqe te ndryshme:

Tipi A: dy dhomëshe Sipërfaqja 70.5m2
Tipi B: një dhomëshe Sipërfaqja 45.8m2
Tipi C: një dhomëshe Sipërfaqja 61m2
Tipi D: dy dhomëshe Sipërfaqja 81.2m2
Tipi E: dy dhomëshe Sipërfaqja 82.1m2
Penthouse Sipërfaqja 120m2

Finalizimi i banesav pritet te behet ne fund te dhjetorit 2014.
Investitor dhe ndertimatar esht kompania ndertimore "DRILONI GROUP"- Malishevë

Për informata të tjera mundë të na kontaktoni për mes telefonit: Tel: 044/524-163 Web: www.virtyti.com Agjensioni Virtyti ne Prishtinë Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim