Virtyti13 Banes me qera te FAMA

Shitet nga: lavdimi 16 Mar 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira te Parku i qytetit ne Prishtine. Banesa ka 63 metra katror kati i -V- Nje dhome e fjetjes dhe nje sallon me kuzhine,banjo, koridor,terase,Banesa eshte e mobiluar.Gjendet prapa ambasades se Zvicrres,PA LIFT

Cmimi 240 euro muaji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim