WWW.KULMI.IM - Portal i dedikuar për patundshmer..

Shitet nga: www.kulmi.im 28 Sht 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
WWW.KULMI.IM është një portal i dedikuar për patundshmeritë. WWW.KULMI.IM nuk është agjencion i patundshmërisë. Në WWW.KULMI.IM ju mund të gjeni ofertat e personëve të ndryshëm e po ashtu edhe të agjencioneve të ndryshme të patundshmërive.

Rexhistrohuni dhe publikoni pronën e juaj gratis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim