Zona Jug, shitet banesa 36m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Zona Lindje, shitet banesa 36m2, perdhese e larte, e rinovuar dhe e pershtatshme per banim apo afarizëm. Çmimi: 32.000 euro. Tel.045 50 20 40 (shifra jonë 6711)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim