Zyrë me qira

Shitet nga: donika 07 Sht 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: mbrapa teatrit
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera zyren ne qender te qytetit afer hotel siriusit.
Në kuadër të zyres ka nje korridor dhe banjo. Zyra leshohet me të gjithë inventarin ne dispozicion.
Cmimi 130 euro ku ne kete cmim përfshihen te gjitha shpenzimet rryme uje internet berllog ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim