Zyre me qira, afer AAK, rruga kryesore, perdhese

Shitet nga: Genci 05 Pri 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa per zyre me qira. I ka 40 m2, ka banjo, mini kuzhine dhe hapesiren e cila mund te shendrrohet ne 1 ose 2 zyre sipas nevojes. Posedon klimatizim, ngrohje, alarm dhe dere te blinduar. Eshte e renovuar dhe e paperdorur deri tani. Gjendet ne perdhese ne Bulevardin e Deshmoreve, rruga kryesore. Lokacion ideal per cfaredo veprimtarie (noter, avokature, perfaqesi, ordinance). E vlen te vizitohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim