Zyre me qira

Shitet nga: donika 23 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: rr. shaban polluzha
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshoj zyrën me qira 20m2 mbrapa teatrit te TEB banka. Objekti është ndërtim i ri në kuadër të zyrës është dhe një korridor dhe banjo cmimi 140 euro me të gjitha shpenzimet (Rryme, ujë, internet, etj)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim