A51 Banesa në Rrugën B ndërtim i Royal 60m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 21:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në Rrugën B nërtim i "Royal" gjendet në katin e parë mbi lokale dhe ka hapsirë prej 60m2 katror. Banesa është e rinovuar dhe shitet e mobiluar, posedon mobilim cilësor kualitativ dhe me shije po ashtu posedon ngrohjen qendrore nga Termokos (ngrohje të qytetit)

Linku i Video Inçizimit të banesës
https://youtu.be/mCHGJ9pIobk

Renditja:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dy Dhoma gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 59.000€
Kodi A51

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim