banesë

Shitet nga: tahir 23 Tet 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndretim i inxhinieringut dhe gjendet ne bregun e diellit.Banesa ka pamjen jug-lindje dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim