banes shitje

Shitet nga: avdullah 21 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 110
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e cila gjendet ne emshir (kalabri) , banesa gjindet ne katin e II-te lifti funksionon nonstop,eshte ndertim i ri punuar nga firma lesna, uje dhe rryme ka 24 h. Banesa eshte me dokumentacion ne rregull, ka nje pamje te dyanshme lindje dhe perendim, ka parking te mjaftueshem posedon parkun per femije,parking te mjaftueshem per vetura, afer baneses eshte edhe shkolla fillore 7 MARSI,ambulanta etj.
Banesa ka kete renditje;
a.-sallon
b.-kuzhine
c.-dy dhoma gjumi
d.-dy banjo
e.-terase (ballkon)\
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim