banes me qera L.e Spitalit

Shitet nga: Sahit Rexha 02 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjeja e spitalit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitalit te ndertesa Princesha.Banesa posedon nje dhome gjumi dhe nje dhome te fjetjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim