banes

Shitet nga: nisishpk 09 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: emshir
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
ESTATE-NISI-AGENCY-JEP BABESA ME QERA-SHTEPI-LOKALE-TROJE-MARIM ME QERA -BANESA-SHTEPI-LOKALE-TROJE-PO ASHTU SHESIM DHE BLEJM-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim