banes

Shitet nga: avdullah 23 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen kalabria banesa eshte ne ndertim e siper objekti eshte ndertim i lesnes.Banesa ka 1 dhom gjumi dhe nje sallon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim