banes

Shitet nga: Nadalina 17 Shk 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Mati 1 e cila posedon 3 dhoma gjumi- sallon kuzhine -banjo-wc-shpajz-koridor-ballkone ne katin e 6shte me ashensor eshte ndertim i ri para ka dhe parking metea katrore eshte 650 i diskutuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim