banesa me qera Lagja e Spitalit

Shitet nga: Egzon 04 Pri 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Muharrem Fejza.Mati1
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qera ne lagje te spitalit Rruga Muharrem Fejza ndertim i POZHEGU BROTHERS.Banesa posedon
Dhome te gjumit
Kuzhin
Sallon
Ballkon
Banjo,Wc
Banesa esht e mobiluar,kati 8 ashensori punon,uje 24 ore,qmimi 200 euro ne muaj perfshihet dhe mirmbajtja po ashtu dhe pagesa per lift. Numri kontaktues 045658099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim