banesa ne dardani

Shitet nga: bekim mustafa 04 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
banesa ka 1 dhom gjumi, sallon,kuzhin,banjo,ballkon, banesa eshte krejtsisht e mobiluar, gjindet mbi kurriz ne katin e parë, banesa mund te ipet edhe me qera , te gjith te interesuarit mun te kontakojn ne numrat 045 600 933, 044 359 009 dhe viber +377 45 619 196 ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim