banesa ne prishtin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.Ndërtimore " Labi Com " 14 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Banesat gjinden në qendër në lagjen Tophane Prishtinë , Kemi dy lloje të banesave , 63m2 dhe 64m2 ,
Të Interesuarit të kontaktojn në numrin 044 808 888.

Objekti është me leje ndërtimi , pa tejkalime , me dokumentacion të rregullt , kështu që kontrata bëhet menjëher te Noteri.
Objekti posedon 5 Ari oborr të vetin ( Kopsht ) Si Dhe Këndin e Lojërave Për Fëmijë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim