banesa ne shitje qmimi me ofert shum i volitshem

Shitet nga: Sokoli 24 Jan 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qmimi 6500 euro
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me qmim shum te volitshem,shitet urgjent, oferta vlen deri te enjeten,banesa ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy bano nje shpajz dhe dy ballkona...qmimi nuk diskutohet esht qmimi i fundit me pages ne te gatshme,banesa eshte e gatshme per banim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim