banesa ne shitje

Shitet nga: banes 11 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen ne prishtine rr bajram kelmendi kati i trete.ndertesa i ka vetem pes banesa,dhe ka hapsir para nderteses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim