banesa

Shitet nga: FATON KRASNIQ 04 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lgjespitalit
Sipërfaqe: 98.7 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
BANESA GJENDET NE LAGJE TE SPITALIT KATI 4 KA 3DHOMA GJUMU
1 SALLON
1 KUZHIN
1 BALLKON
1WC
BANJO
SISTEM TE KAMERAVE PER MUSAFIR DHE ASHT E GTSHME PER BANIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim