banesa

Shitet nga: jetmir 10 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa qe ka një pozicion shume te mire . Banesa është ne katin 2 te ka 75 m2 ,ka dy dhoma gjumi dhe një dhome te madhe me kuzhine, ka shpajz dy korridore dhe ballkon! Gjendet mbrapa ish lokalit te kolegjit "Pjeter Budi" afër shkollës fillore "Iliria"(50m nga shkolla). 54 000 EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim