banese afer plazhit

Shitet nga: sami 10 Pri 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen buze detit ne Golem. Banesa ka 65 m2, e mobiluar, me klimatizim. Eshte ne katin e pare dhe posedon edhe bazen per larje ne oborrin e kompleksit. Oborri eshte i gjelberuar dhe ka roje 24 ore. Posedon edhe parking. Bejme edhe nderrim me banese, lokal ose truall ne Prishtine.
044 182 190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim