banese buze detit

Shitet nga: sami 08 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: golem-shqiperi
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroi banesen buze detit ne golem te shqiperise. Banesa ka 65 m2, e mobiluar, me klime, parking dhe bazen ne oborrin e baneses. Bejme edhe nderrim me banese, local ose truall ne prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim