banese buze detit

Shitet nga: sami 26 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne golem te shqiperise buze plazhit. Banesa ka 65 m2, ne katin e pare, e mobiluar me parking dhe bazen ne oborrin e baneses. Banesa ka roje 24 ore dhe furnizim me uje pa nderprerje. Bejme edhe nderrim me banese, local apo truall ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim