banese e bukur buze detit

Shitet nga: sami 02 Sht 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: golem-shqiperi
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë

Shes banesen buze detit ne Golem. Banesa ka 66 m2, ne katin e pare, komplet me orendi dhe me klimatizim. Ka oborr te gjelberuar me parking dhe bazen skaj baneses. Kompleksi eshte me rrethoje dhe me roje 24 ore.
Bejme edhe ndrrim me banese, local ose truall ne prishtine.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim