garsinjer 180e dhe banesa 40m 230e TE HOTEL SIRUSI

Shitet nga: fidan 27 Dhj 05:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë

banesa eshte 40m
dhome gjumi
sallon
kuzhin
korridor
banjo full e mobilume

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim