ipen me qira dhe shtien banesat ne lagjen tophane

Shitet nga: selim 13 Gsh 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
ne katin e 4 jane 4 banesa me siperfaqe prej 57 deri 87 m2 , ne katin e 5 : 5 banesa prej 57 deri 92 m2 , ne katin e 6 : 5 banesa prej 57 deri 92 m2 . viber : +4915731339797 dhe ne Kosove 045442481 ka uje 24 ore dhe jane te gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim