ipet banesa me qera ne breg te diellit 115 m2 15..

Shitet nga: bashkim 27 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira afer banesave te bardha 200 metra larg banesa eshte e pamobiluar ka dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjo shpajzin dhe dy ballkone qmimi 150 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim