ipet banesa me qera ne prishtin

Shitet nga: Driton 07 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera prapa parkut te qytetit ne prishtin ,banesa eshte e mobiluar dhe me qmim te volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim