ipet banesa me qera

Shitet nga: rijad 24 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: mati 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
ipet banesa me qera ne lagjen mati 1 tek banesat e bardha.gjindet ne katin e pare dhe eshe e mobilume eshte 40 metra katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim