jap me QIRA ose SHES banesen 71m2 te banesat e R..

Shitet nga: Avni 01 Mar 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Cmimi i SHITJES eshte 820/m2 plus 4,200 per mobilet.

Cmimi i qirase eshte ne shpallje.


********************************************************************************
OFERTA NE SHQIP:
Banesa prej 71m2 është në lokacionin e kompleksit ROYAL afër ndërtesës së selisë së EULEX-it (te ish-Farmedi). Është ndërtuar nga kompania e ndërtimit ROYAL e cila njihet për cilësi të lartë në ndërtim.

BANESA ËSHTË NË TËRËSI E MOBILUAR NË MËNYRË MODERNE DHE ËSHTË E GATSHME PËR BANIM.

Banesa është e re, me strukturë moderne, kati i katërt, lifti punon.

Ka dy dhoma, kuzhinën, ballkonin, korridorin, shpajzin dhe garazhen: dhomë e madhe e ditës (22m2), dhomë e madhe e fjetjes (17m2) dhe kuzhina (5.5m2). Ka shume drite natyrale.

Ka qasje në TV kabllovik, 24 orë internet - Wireless.

Pervec qirase mujore, qiramarresi paguan edhe shpenzimet e mëposhtme:
1. Uji, rryma dhe nxemja qendrore prej operatorëve publik;
2. Hedhurinat €5;
3. EUR10 për mirëmbajtjen e ndërtesës, liftit dhe rrymës për përbashkët (shkallët, lifti etj);
4. Interneti dhe TV kabllovik sipas zgjidhjes së qiramarrësit për shërbimet e operatorit mobil.

********************************************************************************


OFFER IN ENGLISH:
The appartment of 71m2 is located in the complex called ROYAL near EULEX Headquarters (former Farmed building). It is build by the construction company ROYAL which is known for best quality in construction.


THE APPARTMENT IS FULLY FURNISHED AND READY FOR LIVING.

It's a new appartment, modern structure, fully furnished, fourth floor. The elevator works.

It has two rooms, kitchen, corridor, groceries closet and garage: large living room (22m2), large bedroom (17m2) and kitchen (5.5m2). It has a lot of natural light.

It has access to cable TV, 24 hours wireless internet, bathroom and balcony.

Appart from the monthly rent, the tenant will pay also the below expenses:
1. Water, electricity and central heating according to public utility operators;
2. Waste €5;
3. EUR10 for building maintenance, elevator maintenance and electricity for joint facilities;
4. Internet and cable TV according to the lessees choice of mobile operator services.

*********************************************************************************
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim