jap me qera

Shitet nga: xhavit 22 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera garsonjeren e mobiluar ne Prishtine, Kodra e diellit (banesat e STANDARDIT) struktura: dhome, kuzhine, koridor, banjo_wc dhe teras. Uje, rryme dhe nxemje 24 ore pa nderpre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim