Ka filluar shitja e banesave super-luksoze 76.33 m

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 76.33 m2
Komuna: Prishtinë
Ka filluar shitja e banesave super-luksoze në Rrugën Behar Begolli - Veternik
REF:B38/19/SH

#LLAMELLA “ C ”
➡️ Banesa 1 = 76.33 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 2 = 94.23 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Dy Banjo |
Ballkon

➡️ Banesa 3 = 91.05 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Dy Banjo |
Ballkon

➡️ Banesa 4 = 41.17 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | Depo | Banjo | Ballko

➡️ Banesa 5 = 69.53 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Depo | Banjo | Ballkon

- Arkitekturë neoklasike
- Objekti që i plotëson të gjitha kërkesat për një jete sa më të qetë dhe më të rehatshme
- Vend parkime të mjaftueshme
- Hapësirë gjelbëruese
- Park lojërash për fëmijë

! Për ti parë planet e secilit tip tip të banesave, klikoni në fotot në vijim.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
📧 bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim